Pikowania na tkaninach powierzonych i wlasnych.

- około 400 wzorów pikowania (katalog dostępny w firmie)- około 400 wzorów pikowania (katalog dostępny w firmie)- wzory zaproponowane przez klienta- wzory projektowane w firmie na życzenie klienta i thermobund o gramaturze od 40 do 400 g/m2, szerokość do 170 cm. 
- Usługi są wykonywane na tkaninach klienta (Jest możliwość stosowania tkanin własnych na konkretne zamówienie)
- Tkaniny z włókniną mogą być przeszywane jednostronnie lub obustronnie z włókniną, między dwoma warstwami tkaniny. Jest     możliwość przeszywania kilku warstw.
- Dbałość o jakość naszych usług, a przede wszystkim o dobre imię handlowe naszych Klientów stosujemy w procesie pikowania ocieplinę (OVATA) najwyższej jakości z firmy "COMFORT" w Płocku i Świdnicy, która posiada wszystkie wymagane certyfikaty w tym najważniejsze. - Certyfikat Państwowego Zakładu Higieny - Certyfikat o niepalności co w znacznym stopniu wpływa na końcowe własności wyrobów.

 

- Usługi są wykonywane na nowoczesnych maszynach firmy MECA we Włoszech, które stanowią wyposażenie naszego parku. Maszyny te umożliwiają pikowanie ściegiem płaskim (stębnówkowym).- Usługi są wykonywane na nowoczesnych maszynach firmy MECA we Włoszech, które stanowią wyposażenie naszego parku. Maszyny te umożliwiają pikowanie ściegiem płaskim (stębnówkowym).

Wzory podzielono na pięć klas I - V w zależności od ilości igieł. Ilość igieł przy szerokości mat. 160 cm.

 

Bitmap
Bitmap
Bitmap
Bitmap
Bitmap
Bitmap
Bitmap
Bitmap
Bitmap
Bitmap
Bitmap
Bitmap

- Cena OVATY jest liczona po cenach fabrycznych- Cena OVATY jest liczona po cenach fabrycznych- Cena usługi obejmuje nici, przeglądanie i porawę zrywów, pomiar na przeglądarce i pakowanie- Wzory specjalne są kalkulowane indywidualnie. Cena zależy od wielkości partii, grubości OVATY i pracochłonności- Wskazana minimalna ilość do pikowania 30 mb.- Przy większych zamówieniach stosujemy upusty i zapewniamy transport.

 

 

 Nr wzoru  lość igieł  Kratka   Romby  Wzór specjalny  Pasy 
 WzórNr I  110 -180     1,7 x 1,7cm  2 x 2 cm  Koła itp.średnica do 5 cm  co 2,5 cm dwa ściegi
 Wzór Nr II  60 - 80     3,5 x 3,5 cm  Romby nakładające się na siebie  łuki, koła itp   co 2,5 cm
 Wzór Nr III  30 - 60    4,5 x 4,5 cm  4,5 x 4,5 cm  
łuki, koła itp
 co 5 cm dwa ściegi
 Wzór Nr IV       2 - 20    10 x 10cm  9 x 9 cm  Kapy, śpiwory, nakrycia, kołdry itp. (koła, łuki)  co 7,5 cm
 Wzór Nr V  2 - 20    powyżej 10 x 10 Max 17 x 17 cm  powyżej 9 x 9 cm  Śpiwór, kołdry, kapy, wzory ozdobne z łukami itp.  Pasy o dowolnej szerokości dostosowane do materiałów

 

 

 Oferujemy w ciaglej sprzedazy hurtowej nici firmy `Ariadna`

  • DSC04750